shutterstock_1751409956
Nowoczesne technologie
i autorskie rozwiązania
W trosce o nasze zdrowie
Z Polski
slide2
Półmaski filtrujące
Skuteczna ochrona dzięki nanotechnologii
Trwałość i wyższy komfort oddychania
slide3
Śluzy sanitarne
Automatyczne kabiny do dezynfekcji natryskowej

SEQUOIA TECH dostarcza najwyższej jakości produkty i autorskie rozwiązania dla bezpieczeństwa osób i mienia.

W ramach dywersyfikacji, wykorzystując doświadczenie zdobyte w pracy z polimerami, wzbogaciliśmy nowoczesny park maszynowy Grupy Pietrucha o nowe linie produkcyjne, służące do wytwarzania wysokiej jakości masek medycznych i ochronnych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii i innowacyjnych nanomateriałów, maski SEQUOIA wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, komfortem użytkowania, zapewniając ochronę przeciw wirusom, bakteriom, alergenom i zanieczyszczeniom.

Nanotechnologia

Pietrucha_NanoPro_logo

Nanotechnologia pozwala na wytwarzanie materiałów posiadających bardzo precyzyjną budowę molekularną i niespotykane właściwości mechaniczne, ponieważ ich struktura jest kontrolowana na poziomie pojedynczych cząsteczek.

Maski ochronne – autorskie rozwiązania dla Twojej wygody i bezpieczeństwa

SEQUOIA TECH to polski producent oferujący wysokiej jakości maseczki jednorazowe, w tym maski ochronne, filtrujące i medyczne. Nasze produkty powstają na bazie wysokogatunkowych surowców, z zastosowaniem zaawansowanych technologii i innowacyjnych nanomateriałów, dzięki temu odznaczają się nowoczesnym wyglądem, wysokim komfortem użytkowania oraz wysoką skutecznością. Maseczki ochronne SEQUOIA TECH zapewniają ochronę przeciw wirusom, bakteriom, alergenom i zanieczyszczeniom, co w praktyce przekłada się na szerokie i zróżnicowane spektrum zastosowań oferowanych wyrobów oraz pozytywne rekomendacje użytkowników w branży medycznej i poza nią.

Jako producent masek medycznych dokładamy wszelkich starań, aby projektowane i wykonywane przez nas maseczki ochronne zapewniały jak najwyższy poziom bezpieczeństwa, jednocześnie nie utrudniając oddychania. Dlatego stale doskonalimy maski ochronne SEQUOIA TECH wdrażając na etapie procesu produkcyjnego autorskie rozwiązania, których celem jest poprawa jakości i komfortu użytkowania dostarczanych systemów ochrony osobistej. Jednocześnie jako producent masek filtrujących stale podnosimy skuteczność poziomu filtracji tak, aby jak najwięcej szkodliwych dla Twojego zdrowia cząsteczek zatrzymywało się na innowacyjnej, ultralekkiej membranie filtracyjnej, którą wykonaliśmy z nanowłókien o gęstym splocie.

Maseczki jednorazowe, maski ochronne – hurtownia

Odpowiadając na zapotrzebowanie ośrodków medycznych, placówek służby zdrowia oraz zakładów przemysłowych, których pracownicy są narażeni na pył i inne zanieczyszczenia powietrza wynikające z procesu produkcyjnego oferujemy maseczki jednorazowe o doskonałych właściwościach filtrujących. Maseczki jednorazowe są komfortowe i bezpieczne w użytkowaniu, a także wysoce higieniczne – użytkowane podlegają utylizacji, co znacząco ogranicza ryzyko występowania infekcji spowodowanych korzystaniem z zanieczyszczonej maski ochronnej.

Jako producent masek ochronnych jesteśmy przekonani, że nasze maseczki jednorazowe bardzo dobrze spełniają normy dotyczące ochrony przed zakażeniami, w tym zakażeniami wirusowymi. Dlatego też wybór produktów SEQUOIA TECH polecamy pracodawcom zobowiązanym do zapewnienia swoim pracownikom środków ochrony osobistej na czas wykonywania pracy w warunkach reżimu sanitarnego. Jako polski producent, a zarazem hurtownia oferująca dystrybucję masek na terenie kraju jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu, zapewniając przy tym krótki czas oczekiwania na dostawy masek. Nasze maski filtrujące i medyczne doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zasłanianie ust i nosa w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych, w tym ze względu na częsty kontakt z klientem.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z producentem masek ochronnych zachęcamy do bliższego zapoznania się z  naszymi rozwiązaniami. Uzupełnienie naszej oferty stanowią specjalistyczne, w pełni zautomatyzowane kabiny dekontaminacyjne, które wyposażyliśmy w system dezynfekcji natryskowej. Kabiny dekontaminacyjne doskonale sprawdzają się w miejscach szczególnie narażonych. Warto przy tym pamiętać, ze zarówno maski ochronne, jak i kabiny znajdują zastosowanie w normalnych warunkach pracy wielu ośrodków medycznych i badawczych, a także przemysłowych. Są to więc rozwiązania, które możemy równolegle stosować do ochrony przed wirusem Covid-19, jak i innymi zagrożeniami charakterystycznymi dla danego miejsca pracy.